کارت اپراتور گویا(دیزا) دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TE82491

  • کارت دیزا (DISA)
  • کارت افزایش 1 کاناله تلفن گویا ( دیزا )
  • قابل نصب بر روی سانترال های TES824 , TEM824

توضیحات

کارت سانترال پاناسونیک KX-TE82491 یا کارت تلفن گویا پاناسونیک به کارت DISA (دیزا) معروف می باشد. از این کارت برای راه اندازی تلفن گویا روی مراکز تلفن پاناسونیک ۳به۸ و ۶به۱۶ و ۸به ۲۴ استفاده می شود.

تلفن گویا یا همان منشی تلفنی، پیغامی است که برای تماس های ورودی (تماس هایی که با خطوط شهری گرفته می شود) پخش می شود و مشتریان می توانند بصورت خودکار به بخش مورد نظر انتقال یابند و یا در صورت اطلاع از شماره داخلی ها می توانند بصورت مستقیم داخلی شخص مورد نظر را بگیرند. برای مثال می توانید چنین پیغامی را در زمان تماس تلفنی مشتریان با شرکت خود پخش نمایید. با سلام شما با شرکت فلان تماس گرفته اید لطفا جهت ارتباط با واحد فروش عدد ۱، واحد فنی عدد ۲ و واحد مدیریت عدد ۳ را شماره گیری نمایید.

بازدهی کار با منشی تلفنی خودکار افزایش یافته و امور مشتریان در مدت زمان بسیار کمتری انجام می شود که در نهایت باعث رضایتمندی بیشتر خواهد شد. همچنین در این صورت تماس های ورودی به منشی یا مسئول دفتر کمتر شده و با تمرکز بیشتری می تواند به وظایف خود بپردازد.

اهمیت خرید کارت دیزا

با نصب و راه اندازی کارت دیزا KX-TE82491 بر روی مراکز تلفن TES824 و TEM824 می توان به راحتی در هزینه ها و زمان کسب و کار ها صرفه جویی نمود.

زمانی که مشتریان از سیستم تلفن گویا استفاده می کنند می توانند با سرعت بیشتری و بدون اتلاف زمان، به هدف خود از تماس برسند و این موضوع امروزه با توجه به اهمیت زمان می تواند بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

به همین دلیل است که شرکت هایی که از تلفن گویا در سیستم سانترال خود استفاده می کنند می توانند اعتبار بیشتری و بالاتری در بین مشتریان داشته باشند.

علاوه بر این هزینه های استخدام نیروی انسانی برای برقراری ارتباط و مدیریت تماس ها که در منشی تلفنی گویا سانترال ۸۲۴ قابل دسترسی می باشد، کاهش پیدا کرده و البته سیستم کاری می تواند زمان های خود را بهتر و بیشتر مدیریت نماید.

البته با توجه به میزان تماس های وارد شده به خطوط شهری راه اندازی شده روی دستگاه ۸۲۴ برای خرید و نصب کارت دیزا اقدام نمود.

زمانی که یک کانال دیزا پیش فرض روی دستگاه پاسخگوی نیاز های مشتریان نباشد می توان از طریق خرید کارت سانترال TE82491 و اضافه کردن یک کانال منشی تلفنی دیگر به صورت همزمان استفاده نمود تا دو مشتری بتوانند به صورت همزمان با شرکت ارتباط برقرار نموده و پیغام دیزا را بشنوند.

مشخصات فنی

  • کارت افزایش 1 کاناله تلفن گویا ( دیزا )
  • قابل نصب بر روی سانترال های TES824 , TEM824

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارت اپراتور گویا(دیزا) دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TE82491”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *