دستگاه سانترال پاناسونیک TES824

معرفی سانترال ۸۲۴ وکاربرد ان در کسب و کار

 

سانترال ۸۲۴ پاناسونیک از جمله دستگاه های کم ظرفیت این شرکت است که با توجه به استفاده از آن در کسب و کار های کوچک و خانگی امروزه شاهد گستردگی آن برای کسب و کار های نوپا در داخل کشورمان هستیم.

مزایای سانترال 824

این سانترال قیمت بسیار مناسبی داشته و می تواند برای محیط های که ارتباطات بسیار زیاد داخلی و تماس با خطوط شهری ندارند گزینه ی مناسبی باشد.
استفاده از این دستگاه سانترال می تواند برای مدیریت بهتر تماس ها و همچنین از دست ندادن تماس های وارد شده از طرف مشتریان به خطوط شهری بسیار موثر باشد که این امکانات و قابلیت های دستگاه باعث می شود تا یک شرکت و یا کسب و کار که با مشتریان سر و کار دارد به سمت توسعه و پیشرفت حرکت نماید.

ویژگی ها

. دارای ظرفیت اولیه ۳ خط شهری و ۸ داخلی آنالوگ

. امکان افزایش خطوط شهری تا ۸

. امکان افزایش خطوط داخلی تا ۲۴

. دارای تلفن گویا (اپراتور گویا-راهنمای خودکار مشتری یا دیزا) ۳ مرحله ای

. امکان نمایش شماره تماس گیرنده در صورت نصب کارت کالر آیدی

. امکان توزیع یکنواخت و هوشمند تماسها

. بسیار مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

. امکان نصب و راه اندازی در باز کن و دورفون

. قابلیت پیاده سازی نرم افزار های گزارش گیری

. تعریف حالت روز/شب/نهار برای مدیریت تماسها در زمان های مختلف

. امکان بستن و باز کردن ۰ و ۰۰ برای داخلی های خاص

. محدود کردن مدت مکالمه برای داخلی های منتخب

 

قابلیت های سانترال 824

تلفن گویا یا پاسخ گوی خودکار

دستگاه سانترال TES824 دارای یک کانال پیش فرض تلفن گویا (پاسخ گوی خودکار) میباشد. به این ترتیب با تهیه این دستگاه کسب و کار شما کاریی بالاتری پیدا میکند و اینکه در چشم مشتری از مقبولیت بهتری برخوردار میشود.
این دستگاه سانترال قابلیت ارتقا یافتن ظرفیت تا ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی آنالوگ را دارد. یعنی میتواند هم پای کسب و کار شما و نیازهای جدید شما بدون تعویض دستگاه به ظرفیت ۸ به ۲۴ ارتقا یابد.
البته این ارتقا در دو مرحله صورت میگیرد. اول با اضافه کردن کارت TE82483 که ظرفیت دستگاه رو از ۳ خط شهری و ۸ داخلی آنالوگ به ۶ خط شهری و ۱۶ داخلی آنالوگ ارتقا میدهد (TEM824). دوم با اضافه کردن کارت TE82480 که ظرفیت دستگاه را از ۶ خط شهری و ۱۶ داخلی آنالوگ به ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی آنالوگ ارتقا میدهد.

آپشن های مهم دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824

کارت کالرآیدی

کارت کالر آیدی به منظور نشان دادن شماره تلفن تماس گیرنده روی تلفن های داخلی که نمایشگر دارند، استفاده میشود. همچنین شما برای راه اندازی یه سیستم ثبت مکالمات و بیلینگ به کارت Caller ID نیاز دارید.
مدل این کارت همان طور که در تب کارت و تلفن های دستگاه آمده TE82494 میباشد که برای هر ۳ خط شهری به یکی از این کارتها نیاز داریم.

بکاب باطری سانترال TES824

بکاب باطری که به منظور روشن ماندن مرکز تلفن TES824 و عملکرد موقت، هنگام قطعی برق استفاده می شود. به این منظور معمولا از ۲ عدد باطری ۱۲ ولت ۷ الی ۷.۵ آمپر استفاده می شود. این باتری ها میتوانند دستگاه را با توجه به ترافیک و تعداد خطوط داخلی و شهری بین ۱ تا ۸ ساعت روشن نگه دارند.

موزیک هلد

برای این منظور استفاده می شود که هنگام هلد کردن و یا انتقال یک تماس بین کاربرها ،تماس گیرنده به جای موسیقی ساده روی دستگاه موسیقی های دلخواه شما را بشنود. یا مثلا تبلیغات شرکت شما را، برای این منظور شما هر وسیله صوتی را میتوانید با یک کابل Audio به دستگاه وصل کنید ولی یک سری دستگاه های موزیک انتظار برای این منظور طراحی و ساخته شده اند.

کارت Disa یا تلفن گویا

شما می توانید برای ارتقاء تعداد کانال های پاسخ گویی همزمان سانترال ۸۲۴ پاناسونیک از ۱ (پیش نصب خود دستگاه) به ۲ از کارت دیزا (Disa) یا همان پاسخ گوی خودکار (تلفن گویا) استفاده کنید.مدل کارت دیزا سانترال ۸۲۴، TE82491 میباشد.
علاوه بر امکانات و آپشن هایی که گفته شد این دستگاه دارای امکانات و آپشن های زیادیست که میتوانید با مراجعه به تب دانلود و آموزش به آنها دست رسی پیدا کنید.
ضمنا شما می توانید دستگاه سانترال پاناسونیک TES824  که به عنوان ارزانترین و محبوب ترین سانترال پاناسونیک شناخته می شود را به صورت آنلاین از افرا ارتباط با گارانتی معتبر و قیمت خوب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *